listopad 2017

GOK SMS INFO - NAJNOWSZE INFO ZE STRONY www.gok-bogoria.pl NA TWOJĄ KOMÓRKĘ

WYŚLIJ SMS-A O TREŚCI "GOK SMS INFO
NA NUMER:
796249737 (PLAY) KOSZT SMS-a ZGODNIE Z TARYFĄ OPERATORA - wysyłając sms-a zgadzasz się na otrzymywanie informacji w formie sms od Gminnego Ośrodka Kultury w Bogorii i akceptujesz poniższy REGULAMIN

CZEKAJ NA POTWIERDZENIE AKCEPTACJI SMS INFO - KORZYSTANIE Z SERWISU JEST BEZPŁATNE

Jeśli nie będziesz chciał(a) otrzymywać sms info wyślij pod ten sam numer co powyżej sms o treści "GOK SMS INFO NIE"

I Definicje
1.„Użytkownik” – osoba korzystająca z serwisu GOK SMS INFO, która zgłosiła w nim udział.
2.Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii – operator serwisu informacyjnego GOK SMS INFO.
3.„Serwis GOK SMS INFO” – info o imprezach,wydarzeniach, przeglądach etc .

II Zasady ogólne
1.Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii udostępnia serwis GOK SMS INFO wszystkim osobom korzystającym z telefonów w sieci GSM, którzy posiadają kartę aktywacyjną zakupioną u jednego z polskich operatorów sieci GSM (T-Mobile, Orange, Plus GSM, Play, etc).

2.Przed korzystaniem z serwisu GOK SMS INFO należy zapoznać się z niniejszym regulaminem. 3.W celu uaktywnienia serwisu należy wysłać SMS o treści:GOK SMS INFO na numer: +48796249737.

4.Wysłanie tekstu, o którym mowa powyżej oznacza akceptację niniejszego regulaminu. 5.Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii o uaktywnieniu serwisu poinformuje użytkownika za pośrednictwem SMS.

6.Korzystanie z serwisu GOK SMS INFO jest bezpłatne.

7.Użytkownik może w dowolnym momencie zrezygnować z serwisu wysyłając SMS o treści: GOK SMS INFO NIE pod numer +48796249737.

8.Uaktywnienie serwisu oraz rezygnacja są bezpłatne. Opłata za wysłanie wiadomości tekstowej pod wskazany powyżej numer ustalona jest przez operatora danej sieci.

9.Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii, po uaktywnieniu przez Użytkownika serwisu, będzie informował go za pośrednictwem SMS o imprezach,wydarzeniach, przeglądach etc.

III Zasady współpracy
Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii zobowiązuje się do wykorzystywania podanych do bazy SMS INFO numerów telefonów wyłącznie w celach niezbędnych do korzystania z Serwisu GOK SMS INFO i nie udostępniania go osobom trzecim.

Poprawiony: czwartek, 24 listopada 2011 11:54