maj 2017

Zodiak: Bliźnięta

Fotorelacja z poszukiwań Czerwonego Kapturka PDF Drukuj Email

Fotorelacja z Gry Bibliotecznej - Gdzie jest Czerwony Kapturek

Uczniowie klasy I i II ze Szkoły Podstawowej w Szczeglicach uczestniczyli w Filii Bibliotecznej w Przyborowicach w grze bibliotecznej ,,Gdzie jest Czerwony Kapturek''.

Więcej zdjęć w naszej Galerii

Majówka na Zalewem Buczyna w Bogorii PDF Drukuj Email

MAJÓWKA nad zalewem Buczyna w Bogorii!!!

20 – 21 maj 2017

zagrają

CZADOMAN - wokalista z wieloletnim doświadczeniem na scenie muzyki rozrywkowej. Bezsprzecznie jeden z liderów muzyki Dance i Disco Polo.
Każdy jego występ to niepowtarzalne wydarzenie, które dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji! Podczas koncertów wraz z tańczącymi u jego boku modelkami doprowadza publiczność do szaleństwa w rytmie dance !! Twórca takich Hitów jak "Hey Hey Bawmy Się", "Choć na Kolana" oraz "Ruda Tańczy jak Szalona"

SUMMER NIGHT -  zespół powstał w 2008 roku, założycielem , liderem , wokalistą oraz twórcą tekstów i muzyki jest Maciej Wawiórko. Grupa wylansowała do tej pory takie utwory jak: "Słodka jak landrynka", "Moja żona, Ona taka jest", "Zielone Oczy" a ostatnim Hitem zespołu jest "Miłosny Totolotek

FASTER - zespół z przebojem "Audi w LPG (el pe dżi)" błyskawicznie wszedł na szczyt list przebojów a ilość odsłon na youtube przekroczyła 20 000 000 w sześć miesięcy. Zespół istnieje na scenie polskiej muzyki tanecznej od 2008 roku. Został założony z inicjatywy Pawła Leszczyńskiego i po dzień dzisiejszy gra w niezmienionym składzie – Paweł Leszczyński oraz Paweł Pilipienko. Rok 2009 był dla Zespołu przełomowy – wtedy właśnie powstała piosenka "Seniorita" Która stała się pierwszym wielkim przebojem zespołu.

Więcej szczegółów niebawem.

Czadoman Summer Night Faster

Gramy na medal !!! PDF Drukuj Email

Gramy na medal !!!

Sztab WOŚP przy Gminnym Ośrodku Kultury w Bogorii otrzymał od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy certyfikat i medal. Specjalne podziękowania przesyłamy dalej - dla wolontariuszy, darczyńców, wszystkich, którzy nas wspierają.
Dziękujemy.

Fotorelacja z Rodzinnych Warsztatów Wielkanocnych PDF Drukuj Email

Rodzinne Warsztaty Wielkanocne 2017

Dnia  6 kwietnia  2017 r. w Gminnym  Ośrodku  Kultury  w  Bogorii  odbyły  się

RODZINNE  WARSZTATY  WIELKANOCNE

Zajęcia przeprowadziła  Pani  Halina  Lech. Uczestnicy  warsztatów  wykonali  jajko  wielkanocne  techniką  origami. Zaproszony  gość pokazał  nam sztukę  składania  papieru. Technika  składania  papieru  origami  to  lekcja  cierpliwości, wyobraźni, dokładności   i  precyzji. W  zajęciach  wzięły  udział  dzieci  wraz  z  rodzicami. Przeprowadzone  warsztaty  zaowocowały  wykonaniem  jajek wielkanocnych, które  mają  ozdobić  stół  wielkanocny. Wielu uczestników warsztatów   skorzystało z  cennych  wskazówek  i zapewne  będzie samodzielnie wykonywać  nowe  modele. Szczególne  podziękowania  składamy  P. Halinie  Lech, która  zaraziła  wszystkich  swoją  pasją  i  wprowadziła  nas  w  świąteczny  nastrój.

Więcej zdjęć w naszej Galerii

Zaproszenie na Rodzinne Warsztaty Wielkanocne PDF Drukuj Email

Rodzinne Warsztaty Wielkanocne - GOK Bogoria

Spotkanie autorskie z Agnieszką Walczak - Chojecką PDF Drukuj Email

Spotkanie autorskie - Agnieszka Walczak - Chojecka

Spotkanie autorskie

W dniu 30 marca o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie autorskie z Agnieszką Walczak – Chojecką.

Urodzona w 1968 roku autorka zaczęła „bawić się” literaturą już w wieku pięciu lat. Wtedy to ułożyła swój pierwszy wiersz. Później publikowała między innymi w „Poezji”. Pisała słowa piosenek, współpracując m.in. z Piotrem Rubikiem. Zagrała jedną z głównych ról w filmie pt. „Grzechy dzieciństwa”. Zajmowała się tłumaczeniami literatury z języka serbskiego. Współpracowała z III programem Polskiego Radia.

Wydała powieści: „Dziewczyna z Ajutthaji”, „Włoska symfonia”, „Gdy zakwitną poziomki”. Autorka obecnie jest w trakcie prac nad trzytomowym cyklem Saga bałkańska.

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »